Ciekawostki
  • Strzeż się tych diet

    Lodowa

    Przekonuje, że schudniemy, jedząc wyłącznie lody, bo wapń odgrywa znaczącą rolę w spalaniu tłuszczu.

  • Dieta Lorda Byrona

    Ten król romantycznych poetów miał całkiem przyziemny problem. Obdarzony naturalną skłonnością do tycia całe życie walczył z nadwagą. Katując się drakońskimi dietami potrafił w kilka lat schudnąć ponad 30 kilo

  • Warto zobaczyć

Wizyt:
Dzisiaj: 148Wszystkich: 949003
Zapisz się do Newslettera by otrzymywać informacje o nowościach w odchudzaniu i dietach.
Nikomu nie udostępniamy Twojego maila!

Ogranicz kalorie cz 1

Dobre i Złe kalorie » Ogranicz kalorie cz 1

 

nastawiać budzik na około 15 minut. Delektuj się w tym czasie każdym kęsem, nie spiesz się, spróbuj dotrwać do alarmu budzika i dopiero wtedy jedz ostatni kęs. Dzięki jedzeniu powoli nauczysz się delektować mniejszymi kęsami, które z kolei pozwolą twojemu żołądkowi szybciej zrozumieć, że jest już pełen. Szybkie połykanie dużych porcji blokuje wydzielanie się hormonów odpowiedzialnych za informowanie organizmu o sytości, przez co człowiek objada się.

Polub zieloną herbatę

Zielona herbata przyspiesza działanie metabolizmu w ludzkim organizmie. Dzieje się tak dzięki zawartym w niej fitochemikaliom. Jeżeli zależy ci na spalaniu kalorii, zielona herbata jest napojem, który ci w tym pomoże. Poza tym zielona herbata jest jednym z niewielu odświeżających napojów, który zawiera niewiele kalorii.

Polub zupy

Jedzenie zup jest kolejnym dobrym sposobem na najedzenie się przy jednoczesnym przyjmowaniu mniejszej ilości kalorii. Jeżeli zamierzasz jeść dwa dania, jedz zupę na początku – dzięki temu jesz wolniej i szybciej czujesz sytość, a więc zjadasz mniejszą porcję drugiego dania. Czasem na obiad jedz tylko zupę (nie dojadaj do niej chleba, czy bułki), a twoja waga zmaleje.

 

Google+